Sıkça Sorulan Sorular

Bardak Baskıları Nasıl Yapılıyor?

Baskılar, verniklenerek ve yüksek ısıda fırınlanarak, özel bir sticker yapıştırma şeklinde hazırlanmaktadır.

Bardak Baskıları Kalıcı mıdır?

Baskılı bardakların uzun süre kullanımı için elde soğuk veya ılık suda yıkanması tavsiye edilir. Bulaşık makinesinde yıkamak baskıya zarar verebilir.

Kutu ve Paketleme Nasıl Yapılmaktadır?

Ürünleriniz hazırlandıktan sonra koruma malzemeleri ile paketlenmektedir. Özel, ücretli kutu bulunmamaktadır. Paketlenmiş ürünleriniz, desenli ve sağlam bir kutuya yerleştirilmektedir.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Tüm banka ve kredi kartları ile ister taksitli ister tek çekim olarak veya havale/eft yöntemi ile güvenli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Var mı?

Hakkında çoğu zaman yanlış bilinen bir ödeme seçeneğidir. Kapıda ödeme seçeneğinde ödeme yapmadan asla paketinizi teslim alamaz ve açamazsınız. Hiçbir kargo firması buna müsaade etmemektedir. Bununla birlikte, ürünlerimiz kişiye özel olarak hazırlandığından, siparişin teslim alınmaması durumunda mağduriyet yaşanmaması için tercih etmemekteyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Siparişler Hangi Kargo Firmasıyla Kaç Günde Geliyor?

MNG Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Sitemizde belirtilen tarihte siparişiniz kargoya teslim edilmektedir. Adrese teslim süresi, adresin konumuna bağlı olarak değişebileceği için, kesin bir teslimat süresi verilememektedir. Ancak genellikle, kargoya teslim edilen günü takip eden 1-3 iş günü içerisinde adrese ulaşmaktadır.

Sipariş Takibi Nasıl Yapılmaktadır?

Sitemizin üst kısmında veya açılır pencere olarak mutlaka kargo tarihi belirtilmektedir. Belirtilen tarihte siparişiniz kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen gün saat 18:00-19:00 aralığında, kargo firması tarafından sms olarak kargo bilgilendirmeniz yapılmaktadır.

Ürün Kırık/Hatalı Geldi Ne Yapmalıyım?

Elinize kırık/çatlak veya hatalı ulaşan siparişlerinizin fotoğraflarını e-posta, sosyal medya hesaplarımız veya whatsapp üzerinden bize ulaştırmanız durumunda tamamen ücretsiz olarak yenileme sağlanmaktadır.

İptal ve İade Şartları

Kişiye özel siparişler iptal edilememektedir. Diğer ürünlerde, iptal ettiğiniz siparişlerinizin ücret iadesi 5 iş günü içerisinde yapılmaktadır.